tel.:  +48 604 137 150    |   e-mail: gftreklama@gmail.com

 

© Copyright GFT 2024

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW LITEWSKIEJ MUZYKI I TAŃCA LUDOWEGO

 

Nie odwołuj wydarzenia - przenieś je do internetu

Streaming wideo z Twojego eventu na cały świat

Live streaming czyli transmisje online na żywo wkraczają do naszego życia coraz powszechniej. Jest to współczesny produkt video-marketingowy, który umożliwia firmom, organizacjom czy stowarzyszeniom nawiązanie, w tych niecodziennych, pandemicznych czasach, kontaktu z odbiorcą – klientem, partnerem biznesowym, uczestnikiem, widzem. Jest to nowe spojrzenie na szeroko pojętą reklamę i promocję. Live streaming to działanie marketingowe dostosowane do aktualnej sytuacji, w której kontakty międzyludzkie często muszą być ograniczone. 

 

 

Transmisje na żywo mają zastosowanie w różnych dziedzinach:

 

  • Wydarzenia kulturalne: koncerty, festiwale, spektakle, uroczystości lokalne i religijne, pokazy mody, zloty fanów itp.,

  • Transmisje biznesowe: szkolenia, targi, webinaria, konferencje firmowe, briefingi, panele dyskusyjne, konferencje prasowe, obrady i inne,

  • Wydarzenia sportowe: mecze, gale sportowe itp.

 

Podczas relacji na żywo możemy też dołączyć wcześniej przygotowane materiały multimedialne co wzbogaci realizację. Oprócz streamingu istnieje też możliwość archiwizacji materiałów, które w późniejszej fazie mogą być poddane dalszej postprodukcji. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni profesjonalny, nowoczesny, ciekawy, pokazujący charakter eventu film w najlepszej jakości.  

 

Transmisje na żywo mogą być przeprowadzane na stronie organizatora wydarzenia, specjalnie do tego stworzonej stronie - spójnej z identyfikacją wizualną zdarzenia, platformach: Youtube, Facebook czy stronach partnerów wydarzeń oraz jako strumień na smartfony.

 

Zapewnij sobie profesjonalizm, nowoczesność, dostępność i zasięg porównywalny do tradycyjnej telewizji znacznie niższym kosztem.  

 

Zapraszamy do współpracy.

 Relacje online

Galeria