Wirtualny spacer po Muzeum Ziemi Sejneńskiej w Sejnach

 Wirtualny spacer

kreatywna fotografia

Wiele osób codziennie szuka firm, usług, marek czy po prostu miejsc do odpoczynku, relaksu i rozrywki  w wyszukiwarce Google. Umieszczenie zdjęcia 360 w wizytówce miejsca w Google Maps to doskonały sposób na przyciągniecie do siebie, wyróżnienie się na tle konkurencji jak również wzbudzenie zaufania potencjalnych klientów. Wirtualne spacery, które możemy tworzyć, zapraszają odbiorcę do zwiedzenia firmy, poznania terenu na którym powstanie inwestycja, miejsca gdzie chcemy spędzić czas wolny czy jego okolicy. Będąc już realnie u celu powstaje wrażenie, że już tu byliśmy. Poza tym znaczna większość osób poszukująca usług, sklepów, noclegów czy innych obiektów wybiera miejsce, które mogli wcześniej obejrzeć, poznać nie ryzykując rozczarowania. Dzięki temu istnieje realna szansa na pozyskanie nowych klientów, gości.  Google umożliwia każdej firmie podłączenie się do wirtualnego systemu zwiedzania krajów i miast na całym świecie dzięki Street View. Sprawia to, że nasze miejsce widoczne jest na mapie świata, z której korzystają osoby z każdego zakątka globu.

 

Warto również zadbać o nowoczesny, profesjonalny wygląd miejsca w internecie, gdzie klient zapoznaje się z ofertą bezpośrednio, czyli strony internetowej. Na niej możemy również umieścić gotowy wirtualny spacer czy interaktywną panoramę. Pozwala to na pokazanie nie tylko wnętrza, ale również na zaprezentowanie oferty, asortymentu, co wzbudzi w kliencie czy gościu przekonanie do produktu lub usługi, a docelowo odwiedzenia miejsca, gdzie swoją potrzebę może zaspokoić.

Wirtualne wycieczki, zdjęcia 360 stopni z lotu ptaka lub z ziemi to zupełnie nowa forma reklamy wykraczające poza granice i otoczenie firmy.  To reklama globalna, która daje nieograniczone możliwości i szanse.  To dzieje się na całym świecie. Dołączmy do tego, pokażmy swoje istnienie i dajmy się poznać z najlepszej strony.

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Do każdego!

 

Do współpracy zapraszamy: samorządy, hotele, restauracje, muzea, sklepy i galerie handlowe, deweloperów, agencje nieruchomości, gospodarstwa agroturystyczne, firmy z każdej branży oraz wszystkich, którzy chcą zobaczyć swoją posesję i jej otoczenie z zupełnie innej perspektywy.

Spacerkiem po zagrodzie wiejskiej w Puńsku

Przykładowe realizacje

tel.:  +48 604 137 150    |   e-mail: gftreklama@gmail.com

 

© Copyright GFT 2024