tel.:  +48 604 137 150    |   e-mail: gftreklama@gmail.com

 

© Copyright GFT 2024

Sklep

Szukasz poręcznej pieczątki, której stawianie będzie wygodne, szybkie i sprawne? W naszej ofercie znajdziesz pieczątki różnego rodzaju. Oferujemy zarówno popularne datowniki i numeratory, jak również eleganckie pieczątki firmowe, bankowe czy wygodne w użyciu modele kieszonkowe. Oferujemy pieczątki z logo i hasłem reklamowym, okazjonalne jak również do stawiania na nietypowych powierzchniach np. odzieży, metkach czy szkle. Gwarantujemy, że wszystkie dostępne u nas pieczątki i stemple to produkty wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, które wyróżniają się stylowym wzornictwem, długą żywotnością i niezwykłą trwałością. Proponowane przez nas produkty nie tylko podniosą prestiż firmy, ale także będą najlepszą wizytówką Was samych. 

Nie musisz też martwić się o dobranie odpowiedniego tuszu, dostaniesz go u nas.

Pieczątki

E-MARK

E-mark to całkowita nowość na rynku. Jest to innowacyjne, elektroniczne, mobilne urządzenie znakujące. Jak działa? To bardzo proste! Uwolnij swoją kreatywność i za pomocą aplikacji na telefonie , tablecie lub w komputerze twórz, zmieniaj, dopasowuj i przesyłaj kolorowe treści, w tym zdjęcia, do urządzenia E-mark. Następnie stawiaj na dowolnej chłonnej powierzchni i gotowe. Ilość wzorów zależy wyłącznie od Ciebie. Zmieniać je możesz tak często jak tylko potrzebujesz.

 

E-mark to znacznie więcej niż pieczątka, ale w każdej chwili może się nią stać. Datownik, numerator, pieczątka firmowa, imienna, podpisowa – to wszystko w jednym urządzeniu i zawsze pod ręką.

 

Intensywne kolory, doskonała jakość, wyraźnie podkreślona treść, logo firmowe odzwierciedlone w stu procentach? Teraz to wszystko jest możliwe! Znakuj cokolwiek chcesz dokładnie tak jak chcesz.

 

Jak działa możecie zobaczyć poniżej.

 

pieczątki tradycyjne  |  pieczątki kołkowe  |  datowniki  |  numeratory  |  pieczątka elektroniczna e-mark