Jeśli poszukujesz wizji graficznej swojego pomysłu, chętnie stworzymy ją razem z Tobą. Bez różnicy czy masz szczegółowo rozpisany plan czy tylko delikatny zarys w głowie, a może zastanawianie się nad tym co i jak ma wyglądać to zupełnie nie Twoja bajka, zapraszamy do nas. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i dopasowanego do potrzeb Twojej firmy. Identyfikacja wizualna to coś ważnego dla każdego przedsiębiorstwa, dlatego warto poświęcić temu należytą ilość czasu i wysiłku. Nie idziemy na skróty. Projekt dopracowujemy do momentu całkowitego zaakceptowania przez klienta. Nie ma kompromisów, ma on spełniać wszelkie założenia i oczekiwania.

 

Tworzymy projekty przygotowane na różne medium. Znamy ich możliwości i ograniczenia, dzięki czemu możemy zaproponować i dostosować treść do odpowiedniego nośnika tak, żeby trafiał do odbiorcy. Nie jednokrotnie nasi klienci przekonali się, że mniej znaczy więcej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam służyć radą w tej kwestii.

 

Jeśli oprócz projektu potrzebujesz przeniesienia treści na odpowiedni nośnik reklamowy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce reklama. Tworzymy kompleksowo, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

 

Wykonujemy projekty: logotypów, wizytówek, ulotek, plakatów, folderów, karnetów, bonów upominkowych, szyldów, banerów, potykaczy, roll-upów, witryn sklepowych i wielu innych…

 

Poniżej przedstawiamy kilka naszych przykładowych realizacji.

Projektowanie graficzne

logotypy  |  projekty graficzne plakatów, folderów, ulotek, wizytówek 

projekty graficzne pod wydruki wielkoformatowe  |  i inne

tel.:  +48 604 137 150   |   tel.: +48 799 219 212    |   e-mail: gftreklama@gmail.com

 

© Copyright GFT 2022