Galeria

Giby 360 z lotu ptaka 

Krasnopol 360 z lotu ptaka 

Giby 360 z lotu ptaka 

Puńsk 360 z lotu ptaka 

Krasnopol 360 z lotu ptaka 

Puńsk 360 z lotu ptaka 

Sejny 360 z lotu ptaka 

Sejny 360 z lotu ptaka 

Studzieniczna 360 z lotu ptaka 

Wigry 360 z lotu ptaka 

Sejny  360 z lotu ptaka 

Panorama 360 stopni to coś więcej niż zdjęcie. To wirtualny kadr, który pozwala odbiorcy zobaczyć znacznie więcej niż standardowa fotografia. Oglądający może za pomocą myszki komputerowej przesuwać obraz w pionie i w poziomie. Może też go przybliżać, by zobaczyć szczegóły oraz oddalać, by widzieć ogólny plan. Pozwala to oddać realny obraz danego miejsca.

 

Zmień perspektywę i pokaż swoją firmę, okolicę czy obszar inwestycji z lotu ptaka. Przedstaw swoje miasto tak, jak nikt go jeszcze nie oglądał! Zaskoczy to nie tylko Ciebie, ale wywrze też niezapomniane wrażenie na odbiorcach, którzy odwiedzając to miejsce wirtualnie nabiorą chęci do zobaczenia go realnie.

 

Wiele osób codziennie szuka firm, usług, marek czy po prostu miejsc do odpoczynku, relaksu i rozrywki  w wyszukiwarce Google. Umieszczenie zdjęcia 360 w wizytówce miejsca w Google Maps to doskonały sposób na przyciągniecie do siebie, wyróżnienie się na tle konkurencji jak również wzbudzenie zaufania potencjalnych klientów. Wirtualne spacery, które możemy tworzyć, zapraszają odbiorcę do zwiedzenia firmy, poznania terenu na którym powstanie inwestycja, miejsca gdzie chcemy spędzić czas wolny czy jego okolicy. Będąc już realnie u celu powstaje wrażenie, że już tu byliśmy. Poza tym znaczna większość osób poszukująca usług, sklepów, noclegów czy innych obiektów wybiera miejsce, które mogli wcześniej obejrzeć, poznać nie ryzykując rozczarowania. Dzięki temu istnieje realna szansa na pozyskanie nowych klientów, gości.  Google umożliwia każdej firmie podłączenie się do wirtualnego systemu zwiedzania krajów i miast na całym świecie dzięki Street View. Sprawia to, że nasze miejsce widoczne jest na mapie świata, z której korzystają osoby z każdego zakątka globu.

 

Warto również zadbać o nowoczesny, profesjonalny wygląd miejsca w internecie, gdzie klient zapoznaje się z ofertą bezpośrednio, czyli strony internetowej. Na niej możemy również umieścić gotowy wirtualny spacer czy interaktywną panoramę. Pozwala to na pokazanie nie tylko wnętrza, ale również na zaprezentowanie oferty, asortymentu, co wzbudzi w kliencie czy gościu przekonanie do produktu lub usługi, a docelowo odwiedzenia miejsca, gdzie swoją potrzebę może zaspokoić.

Wirtualne wycieczki, zdjęcia 360 stopni z lotu ptaka lub z ziemi to zupełnie nowa forma reklamy wykraczające poza granice i otoczenie firmy.  To reklama globalna, która daje nieograniczone możliwości i szanse.  To dzieje się na całym świecie. Dołączmy do tego, pokażmy swoje istnienie i dajmy się poznać z najlepszej strony.

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Do każdego!

 

Do współpracy zapraszamy: samorządy, hotele, restauracje, muzea, sklepy i galerie handlowe, deweloperów, agencje nieruchomości, gospodarstwa agroturystyczne, firmy z każdej branży oraz wszystkich, którzy chcą zobaczyć swoją posesję i jej otoczenie z zupełnie innej perspektywy.

Fotografia

360

 

 

 Wirtualny spacer i zdjęcia 360 

kreatywna fotografia

tel.:  +48 604 137 150   |   tel.: +48 799 219 212    |   e-mail: gftreklama@gmail.com

 

Copyright © 2020 GFT