Chwile są ulotne, a uwiecznienie ich w postaci filmu pozwala zachować je na długo. Jest to doskonały sposób na ludzką pamięć. Sposób na pamiętanie. Nie tylko wyglądu, ale też głosu, stylu bycia, po prostu siebie i innych. Warto. Tworząc materiał staramy się by klimat wydarzenia dało się poczuć w filmie i aby trafiał on do serca odbiorcy, a oglądający czuł „to coś”. Co to jest? Nie do końca wiemy jak to wytłumaczyć, chyba się nie da, to po prostu się czuje.

Każde wydarzenie jest inne. Nie ma dwóch takich samych ślubów, komunii czy studniówek. Ludzie są różni, ale w tej różnorodności tkwi piękno, które nadaje charakteru filmowi i właśnie to pragniemy uchwycić. Żebyście zobaczyli jak wyjątkowi jesteście.

W swojej pracy cenimy jakość i nowoczesność. Ciągle idziemy kilka kroków do przodu, zdobywamy nową wiedzę, umiejętności i podnosimy poziom swoich usług. Perspektywa? Zależy od punktu siedzenia, my nie siedzimy dlatego filmujemy z wielu perspektyw: ziemi, powietrza, a nawet pod wodą.

 

Uwieczniamy dla Was: śluby, wesela, komunie, studniówki oraz inne imprezy okolicznościowe.

 

 

Coś dla firm

 

W swoje ofercie posiadamy również produkcje skierowane do firm i instytucji.

 

Oferujemy: krótkie spoty reklamowe, filmy dla obiektów wypoczynkowych, filmy promocyjne dla Miast i Gmin, filmy reklamowe nieruchomości, relacje z eventów, filmy instruktażowe, filmy dokumentujące aktualne wydarzenia, teledyski oraz inne.

Produkcja

filmowa

 

Galeria

Klip weselny Agnieszki i Czarka
Maratony Kresowe - Sejny
Puńsk - Zielna
Komiczny filmik na kanał YouTube - dr Kartacz

Twoja historia zaczyna się tutaj

Twój Świat naszymi oczami

tel.:  +48 604 137 150   |   tel.: +48 799 219 212    |   e-mail: gftreklama@gmail.com

 

Copyright © 2020 GFT