FILM - Inne produkcje video
Produkujemy filmy dokumentalne, reklamowe, instruktażowe, informacyjne, szkoleniowe, promocyjne.

Filmy dokumentalne – mają za zadanie uwiecznić ważne wydarzenia w dziejach firmy: konferencje, szkolenia itp. Powstają na podstawie uzgodnionego scenariusza, są profesjonalnie obrabiane i udźwiękowianie.

Filmy promocyjne - reklama video – zapewne wszyscy zdają sobie sprawę, że słowo reklama video to dość ogólne i szerokie pojęcie. Reklamować można wszystko: od produktu poprzez usługę, aż po osobę czy konkretnego artystę. W dobie tak powszechnego Internetu, kiedy emisja reklamy video jest w zasadzie bezpłatna, warto zainwestować w produkcję ciekawej reklamy dla Państwa produktu czy działalności. Reklama video staje się coraz częściej wykorzystywanym narzędziem do prezentacji produktu i marketingu. Reklama video do niedawna była wykorzystywana tylko w telewizji, obecnie Internet pozwala na wykorzystanie reklamy video na szerszą skalę i przy niższym niż w telewizji budżecie, przez co jest bardziej dostępnym narzędziem marketingowym.
Reklama video obecnie jest częścią filmu, videoclipu, video-reportażu. Reklama video pomaga w sprzedaży również takich produktów jak nieruchomości, samochody, koncerty i wydarzenia masowe. Reklama video może mieć również formę zapowiedzi, backstage’u, making of’u, videotestu itd. Wszelkie odmiany marketingu wykorzystujące reklamę video można stworzyć wspólnie z nami – pomożemy firmie zbudować i wypromować korzystny wizerunek, markę, program lub misję.

Filmy szkoleniowe - są wykorzystywane podczas szkoleń pracowników firm lub instytucji. Charakteryzują się większą oszczędnością nakładów finansowych w porównaniu z tradycyjnym szkoleniem zewnętrznym oraz dużą skutecznością.
mail PPHU "GFT" ul. 11 Listopada 8, 16-500 Sejny tel.: +48 799 219 212 | +48 604 137 150   e-mail: gftreklama@gmail.com  |  gft@poczta.onet.pl
Copyright © 2011 GFT | Design: