picture GRANIT Z NADRUKIEM

na każdą okazję

picture SZKŁO Z GRAWEREM

kufle, kieliszki, wazony, itp.

picture KUBKI Z NADRUKIEM

picture Grawer na drewnianej skrzyneczce oraz butelce wina

picture REKLAMA ZEWNĘTRZNA

picture FILMOWANIE

picture FOTOGRAFIA

MIŁO NAM POWITAĆ PAŃSTWA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
Jesteśmy agencją reklamową, działamy na rynku usług od wielu lat. Nasza oferta skierowana jest do firm, jak też i do osób idnywidualnych. Posiadamy własne studio, gdzie realizujemy szeroki wachlarz usług związanych z reklamą oraz promocją.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie reklamy wizualnej, począwszy od opracowania projektu logo firmy. Każde zadanie traktujemy indywidualnie, a dzięki naszemu doświadczeniu oraz pasji projekty cechują się oryginalnością i profesjonalnym wykonaniem. Dbamy o to, by efekty naszej pracy wiernie odzwierciedlały oczekiwania klienta. Ciągle rozszerzamy zakres naszej działalności.

Robimy wszystko, by zapewnić stały i niezmiennie wysoki poziom usług gwarantujący naszym klientom zadowolenie i utrwalenie przekonania, że zawsze mogą na nas liczyć. Chlubimy się tym, że potrafimy dostosować ofertę do zasobności portfela naszych zleceniodawców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.
GFT
mail PPHU "GFT" ul. 11 Listopada 8, 16-500 Sejny tel.: +48 799 219 212 | +48 604 137 150   e-mail: gftreklama@gmail.com  |  gft@poczta.onet.pl
Copyright © 2011 GFT | Design: